Роздріб/HoReCa
Оренда обладнання
  • 0


Про насКомпанія постачальник «Аромат кави» працює на ринку оптового продажу кави та чаю з квітня 2013 року. За ці роки ми здобули повагу багатьох клієнтів і популярність не тільки в Києві, а й в інших регіонах країні, надаючи відмінний сервіс та якісний продукт за привабливими цінами.

За час роботи компанії ми зібрали колектив однодумців, які із задоволенням допомагають нашим клієнтам робити їх бізнес успішним.


Компанія є офіційним дистриб’ютором таких провідних торгових марок кави, як Lavazza, Kimbo, Illy, Paulig, Tchibo, Ambassador, Totti, Gimoka, «Віденська кава», а також чаю Dilmah, Greenfield та Totti.
Крім того, разом з кавою та чаєм ми забезпечуємо наших клієнтів інгредієнтами і супутньою продукцією для виготовлення різноманітних напоїв.

Так, основною місією компанії є допомога власникам кавового бізнесу (B2B) у забезпеченні їх кавою, чаєм, інгредієнтами та супутньою продукцією для виготовлення напоїв. Тому працювати з нами не тільки приємно, а і зручно - вам не потрібно звертатися до різних постачальників, все необхідне ви знайдете у нас!
З цією метою для задоволення власних потреб у супутній продукції створено виробничу компанію ТОВ «Cavarro Production Group», яка наразі виготовляє паперові стакани об’ємом 110, 175, 250 та 340 мл.

У 2018 році ми запустили послугу з комплексного обслуговування кав’ярень та інших закладів HoReCa.
Крім цього, у 2018 році у Львові було відкрито філіал «Аромат Кави Захід», який працює на попит споживачів західного регіону.

У 2019 році компанія «Аромат кави» почала створення парку кавових апаратів та надання їх в оренду споживачам на різних умовах.


У 2020 році, вивчивши потреби споживачів з метою максимального їх задоволення, ми створили наш власний бренд кави «Cavarro» під гаслом: «Українське стає найкращим!»

Сучасна система логістики дозволяє нам швидко надати будь-який необхідний товар, а продуманий сервіс - доставити його в будь-яку точку України службами Нова Пошта, Інтайм, Делівері.

Нашу компанію відрізняють низькі конкурентні ціни, широкий асортимент, якісна продукція і високий рівень сервісу!

ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Пт:  09:00-18:00
Сб-Нд:  вихідний


Created by Prog-Line.com - Information Management Systems