Роздріб/HoReCa
Оренда обладнання
 • 0
   Сироп «Абрикосовий» ТМ «Top Sirop» Україна - ніжно - помаранчевого кольору з приємним ароматом і смаком стиглих соковитих абрикосів. Сироп "Абрикосовий" є чудовою складовою для найрізноманітніших коктейлів і лимонадів, десертів, кондитерських виробів. Найбільш ефектно з яскравими прошарками сиропів виглядатимуть шаруваті коктейлі. Сиропи виготовлені з екологічно чистої сировини, гомогенізовані і пастеризовані, тому можуть використовуватися для створення рецептів дієтичного меню, в тому числі і дитячого харчування. Також сиропи широко використовуються в кондитерській галузі в якості просочень для тортів і тістечок, топінгів для морозива, солодких соусів для фруктових салатів і багато чого іншого. Їх навіть можна додавати в чай ​​або каву.
Незмінна рецептура виробництва сиропів ТМ «Top Sirop»:
- виробництво сиропів, топінгів, джемів протягом 20 років,
- відмінно навчений персонал,
- сучасне обладнання,
- сертифікація виробництва і постійний аудит на відповідність міжнародним системам якості та безпеки продукції ISO 9001 та ISO 22000 - все це підтвердження Вашого вишуканого смаку і гідного вибору сиропу.

Харчова цінність на 100 г продукту: вуглеводи - 64 г. Калорійність: на 100 г продукту - 255 ккал. Термін придатності: 18 місяців. Умови зберігання: при t від 0 ° С до + 22 ° С і відносній вологості не більше 75%.

Сироп Top Sirop «Абрикосовий» 900г

 • Модель: Сироп Top Sirop «Абрикосовий» 900г
 • Наявність: Є в наявності

  Ціна: 87.08 грн.

  Ціна -2%: 85.34 грн.

  Ціна -10%: 78.37 грн.

  Ціна -12%: 76.63 грн.


Сироп, Топ, ТM Top Sirop, Абрикосовий, Абрикосовый


Tchibo
Gimoka
Paulig
Ambassador
ТМ Cavarro
KIMBO
Lavazza
Тор sirop
Dilmah
Віденська кава
illi
Totti caffe
ZiPiGroup






ГРАФІК РОБОТИ

Пн-Пт:  09:00-18:00
Сб-Нд:  вихідний


Created by Prog-Line.com - Information Management Systems